ГВР став партнером проведення Олімпійського дня на Київщині

22 Червня, 2026
7 переглядів

У Боярці, Київська область, днями відбулося масштабне спортивно-патріотичне свято «Олімпійський день – 2026», одним з організаційних партнерів якого виступив Громадсько-військовий рух (ГВР).

У заході, що пройшов на стадіоні «Зеніт», розгорнулися понад десять інтерактивних спортивних локацій, в роботі яких взяли участь сотні мешканців територіальної громади, представники Національного олімпійського комітету (НОК) України, Міністерства молоді та спорту, Київської ОВА, спортивного менеджменту, бізнесу та депутатського корпусу Боярської ОТГ, а також провідні громадські організації та профільні об’єднання. Головна мета – об’єднати молодь та населення навколо олімпійських цінностей, здорового способу життя та підтримки українського духу в умовах воєнного стану.

Олімпійський день відкрили з урочистого розгортання юними спортсменами 100-метрового Державного Прапора України під супровід Оркестру Головного управління Національної гвардії. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників і захисниць України. Право підняти Національний Олімпійський прапор України отримали представниця дитячої збірної України з тхеквондо ВТФ Анастасія Пузакова та боксерка Анна Лисенко.

Під час заходу відбулося нагородження керівника ГВР Олексія Івашина  почесною Подякою Відділення НОК України в Київській області. Подяку за вагомий внесок у підтримку спорту та патріотичне виховання молоді вручив керівник Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський.

Коментуючи подію Олексій Івашин наголосив на важливості фізичного виховання молодці, що є майбутнім держави та подякував Відділенню НОК України в Київській області за високу відзнаку.

Олексій Івашин

«Отримана Подяка від Олімпійського комітету Київщини – це визнання роботи нашої організації. Саме під час таких заходів, як Олімпійський день у Боярці, і виховується молодь. ГВР і надалі системно буде підтримувати спортивно-патріотичні заходи», – зазначив Івашин.

Нагадаємо, що у травні було підписано Меморандум про співпрацю та співробітництво між Відділенням НОК України в Київській області та ГО «Громадсько-військовий рух». 

Виступає Ігор Малинський

Під час заходу Ігор Малинський підкреслив важливість консолідації спільних дій з ГВР заради патріотичного гартування молоді та відновлення наших захисників. «Спільними зусиллями ми почали реалізувати низку масштабних соціальних проєктів щодо формування здорового майбутнього української нації, відновлення ветеранів. Ми завжди пам’ятаємо завдяки кому ми маємо можливість збиратися під синьо-жовтим прапором на рідній землі – велика шана нашим Збройним Силам України», – сказав Малинський.

Миті Олімпійського дня на Київщині

Особливістю заходу стала участь у ветеранів російсько-української війни, зокрема призера «Ігор нескорених-2023» Володимира Товкиса, а також титулованих олімпійців – Валерія Андрійцева, Якова Хаммо, Анни Лисенко, Володимира Матвійчука та Віктора Білокопитого.

Завдяки партнерам заходу, серед яких і ГВР, учасники отримали цінні подарунки, форму та пам’ятні медалі, а дитячо-юнацька спортивна школа «Максимум» і СК «Боярка» були відзначені сертифікатами на нове спортивне обладнання.

Кульмінацією свята стали показові виступи черлідерів та патріотична музична програма від військовослужбовця Нацгвардії, відомого репера та поета Артема Лоіка.

Під час спортивного свята